Звернення № 5694

#5694 створено 15 Травня 2019

2

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Пушкина, 17, Буди, Харківська область, Україна, 62456
Координати сміттєзвалища: 49.892488194044, 36.027026474476
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Червня 2019

ВИКОНАНО

Згідно пункту 3 відповіді селищного голови Будянської селищної ради № 14 / 02-15 від 03.04.2019 на звернення № 14 / 02-15 від 20.03.2019 по тексту ”Саме 13.04.2019 заплановано вивезення відходів (не віднесених до побутових), які накопичилися біля контейнерних баків” ніяких заходів по благоустрою контейнерних майданчиків згідно відповіді селищного голови та прибирання території від твердого не побутового сміття не проводилося. Надаю фотографії станом на 15.05.2019.

15.05.2019, 12:15 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.05.2019, 12:15 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

30.05.2019, 12:26 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

30.05.2019, 12:26 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації» та «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Будянської селищної ради, Харківської районної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

03.06.2019, 15:04 Спростування виконання Заявником.

Станом на 3.06.2019 не винонано.
Не прибрано ТБО, гілки біля баків

Статус: Відхилено Заявником

25.07.2019, 10:35 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Згідно з отриманою Департаментом інформацією від Будянської селищної ради, вищевказане сміттєзвалище ліквідовано силами КП «Благоустрій». Одночасно, виконавчим комітетом селищної ради, депутатським корпусом, співробітниками КП «Благоустрій» з мешканцями селища проводиться роз’яснювальна робота щодо правил поводження з твердими побутовими та великогабаритними відходами. На території, де розміщені контейнери для збирання відходів, встановлено інформаційні таблички щодо заборони скидання сміття в несанкціонованих місцях.
Крім того, за даними Будянської селищної ради, у поточному році заплановано заходи щодо благоустрою та приведення до санітарних норм контейнерних майданчиків для збирання твердих побутових відходів, а саме – встановлення огорожі та водонепроникного покриття під контейнерами.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

25.07.2019, 11:23 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником