Звернення № 5693

#5693 створено 15 Травня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вул. Сергія Данченка, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.495738066522, 30.424872525036
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 14 Червня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Доброго дня, від імені мешканців ЖК ЛІПІНКА-2 звертаємось з проханням зупинити утворення звалища, звезенню камазами будівельного сміття, твердого побутового сміття на територію що є у власності Агрокомбінату ”Пуща Водиця” та провести заходи з правильного вивезення вже накопиченних відходів.
Ділянка, яка планується під громадьсько-житлову забудову згідно ДПТ вже поступово перетворюється на повноцінне звалище, погіршує екологічний стан, несе загрозу життю та здоров’ю мешканців району, розвіює сміття на прилеглі території.

Силами мешканців нашого житлового кварталу в рамках весняного суботнику було зібрано лише невелику територію прилеглу до вул. Межова (напрти Новус), але ми не в силах стримати подальше накопичення та підвіз сміття, адже територія не закрита та легко досяжна.

Просимо сприяти:
1. Вивезенню накопиченого сміття з ділянки власником (Агрокомбінатом Пуща Водиця).
2. Встановити по периметру ділянки паркан, для обмеження доступу до неї для вивозу сміття та розповсюдження його з вітром по району.
3. Накласти штрафні санкції на власника ділянки за нанесення екологічної шкоди.
4. Встановити попереджувальні знаки про заборону зносувивозу будь якого сміття
Додаю фотографії ділянки та фото з суботнику.

Голова правління ОСББ Кавалерідзе 1
Майдан Юрій

Звертаю увагу, що силами мешканців нашого будинку організовано роздільний збір і сортування сміття для утилізації і особливо пластику (більше 5 різних видів), тому для нас таке поводження з відходами перед вікнами є вкрай болючим питанням.

15.05.2019, 15:53 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.05.2019, 15:54 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.06.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено