Звернення № 5692

#5692 створено 15 Травня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Копальна, 8a, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Координати сміттєзвалища: 49.837697292572, 24.066485077778
Відповідальний: Львівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Червня 2019

В РОБОТІ

Впродовж 2018 року у Львові на замовлення Львівського комунального підприємства ”Львівавтодор” компанія ”Онур” здійснювала реконструкцію вулиці Личаківської. Рештки бруківки та будівельного сміття звозили на стару залізницю по вул. Станція Личаків, частина будівельного сміття досі не вивезена. Ремонт вулиці завершився в серпні 2018 року.

15.05.2019, 09:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.05.2019, 09:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.06.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

02.08.2019, 12:45 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

02.08.2019, 12:47 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації надає лист від 05.06.2019 №32-2652 Залізничної РА щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища.


Документи:

Статус: Надано відповідь

06.08.2019, 16:27 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації надає лист від 26.06.2019 №33-1835 Личаківської РА щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища.


Документи:

Статус: Надано відповідь