Звернення № 5687

#5687 створено 14 Травня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Над Сіб, Куна, Вінницька область, Україна, 23714
Координати сміттєзвалища: 48.778614069659, 29.34920579195
Відповідальний: Вінницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Червня 2019

В РОБОТІ

Земельна ділянка с. Куна, вул. Надсіб, 1 провулок, 8 в результаті нецільового використання суб’єктом господарювання під СТО та авторозборку містить звалище відходів паливно-мастильних матеріалів, відпрацьованих шин тощо. Внаслідок цього забруднююється басейн річки Сіб та суміжна земельна ділянка.

14.05.2019, 18:55 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

14.05.2019, 18:55 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця