Звернення № 5682

#5682 створено 13 Травня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Лісова, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.189970386254, 30.126384973264
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Червня 2019

В РОБОТІ

Координати сміттєзвалища 50.186917,30.120322, по правій стороні,як їхати з Києва, видно з залізниці, на схилах

13.05.2019, 19:54 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.05.2019, 19:55 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.05.2019, 15:09 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

12.06.2019, 14:56 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 14.05.2019 № Р 44.1931.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Рудаманова О.О. від 13.05.2019 № 5682-ЗГ/ЕКМ, щодо несанкціонованого сміттєзвалища за координатами 50.189970386254, 30.126384973264 та повідомляє, що у межах своїх повноважень Департамент звернувся до ВП НУБіП України «Боярська лісо дослідна станція» з проханням надати інформацію стосовно стихійних сміттєзвалищ за вищезазначеними координатами, на що було отримано відповідь про те, що територія, на якій знаходиться сміттєзвалище знаходиться за межами лісового фонду ВП НУБіП України «Боярська лісо дослідна станція» і належить до земель «Південно-західна залізниця».
Із метою вирішення даного питання, райдержадміністрація звернулась до Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Статус: Надано відповідь