Звернення № 5679

#5679 створено 14 Травня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.62229, 30.967235
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Червня 2019

В РОБОТІ

В полі, біля залізниці Київ-Ніжин, виявлено будівельне сміття. Найближчі населені пункти Богданівка та Димерка. Під'їзд, зі сторони Богданівки.
Прошу визначити власника, накласти на нього штраф та забов'язати прибрати. В разі неможливості визначити власника, здійснити прибирання за рахунок власника земельної ділянки та територіальної принадлежності.

14.05.2019, 09:13 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

14.05.2019, 09:14 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.05.2019, 15:11 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

24.05.2019, 09:51 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 14.05.2019 № К 06.1937.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Короленка О.С. від 13.05.2019 № 5679-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.62229, 30.967235 та повідомляє.
Листом від 21.05.2019 № 1343/01-15 Броварська райдержадміністрація повідомила, що за інформацією Богданівської сільської ради, стихійне сміттєзвалище знаходиться на земельній ділянці, яка перебуває в приватній власності.
Власника земельної ділянки повідомлено про необхідність прибирання сміття та використання земельної ділянки за призначенням.

Статус: Надано відповідь