Звернення № 5671

#5671 створено 15 Травня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Луганська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.116665201898, 38.409557640553
Відповідальний: Луганська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Червня 2019

ВИКОНАНО

На въезде в с.Затишное образовалась стихийная свалка мусора, которая уже представляет собой опасность для экологии не только населенного пункта но и района в целом. Дело в том, что свалка находится в истоке реки и расположения родников. Обращение в Варваровский сельский совет к голове Качур Елене Александровне положительного результата не принесло.
Очистка от мусора близлежащих посадок время от времени осуществляется силами жителей села, но для ликвидации этой свалки необходима техника, специальные технические средства и мероприятия по предотвращению дальнейшего сбора мусора.
Прошу обратить внимание к указанной проблеме и посодействовать в решении вопроса очистки истока реки от опасного соседства.

15.05.2019, 16:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.05.2019, 16:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.06.2019, 15:38 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.06.2019, 15:40 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації (далі – Департамент) розглянуто та опрацьовано ваше звернення щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища, розташованого за координатами 49.116665201898, 38.409557640553.
За результатами опрацювання, з метою вжиття дієвих заходів щодо ліквідації сміттєзвалища Департаментом було направлено відповідні листи Кремінській районній державній адміністрації Луганської області (далі Кремінська РДА) та Державній екологічній інспекції у Луганській області (далі – Інспекція).
Інспекція листом від 04.06.2019 № 2/1-22-45-Л (додається) повідомила про здійснення перевірки викладеного у зверненні факту. Під час перевірки встановлено, що за вказаними координатами розташована земельна ділянка, на якій знаходиться стихійне сміттєзвалище побутових відходів. По даному факту Інспекцією складено акт дотримання вимог природоохоронного законодавства та надано припис Варварівській сільській раді щодо усунення порушень вимог природоохоронного законодавства щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища.
Кремінська РДА листом від 06.06.2019 № 16-2/1711 (додається) повідомила про переадресацію зазначеного звернення Варварівській сільській раді, до територіальної громади якої входить с. Затишне. Варварівська сільська рада повідомила, що 25.05.2019 о 14.00 годині в с. Затишне були проведені збори з мешканцями села щодо прибирання об’єкту стихійного сміттєзвалища з подальшим вивозом сміття; 01.06.2019 о 9.00 годині було проведено суботник з прибирання сміттєзвалища. Роботи з благоустрою заплановано продовжити з 04.06.2019 року.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

14.06.2019, 09:03 Підтвердження виконання Заявником.

Виконано частково.
Проведені роботи по прибиранню сміття силами сільради та мешканців села Затишне.
Станом на 14.06.19 на місці зазначенного звалища ще залишаеться будівельне сміття.
Дякую за оперативне втручання у вирішення даного питання.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником