Звернення № 5670

#5670 створено 14 Травня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: смт Глеваха (Мікрорайон), Глеваха, Київська обл., Україна, 08630
Координати сміттєзвалища: 50.251242977034, 30.328649282455
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 13 Червня 2019

ВИКОНАНО

Вырубка защитной лесополосы вдоль трассы. осуществляется представителями гаражного кооператива.

14.05.2019, 09:18 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

14.05.2019, 09:19 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.05.2019, 15:24 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

14.05.2019, 15:25 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

за вказаними координатами стихыйного смыттэзвалища не виявлено

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

14.05.2019, 15:26 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником