Звернення № 5666

#5666 створено 13 Травня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Наталії Ужвій, Володимир-Волинський, Волинська область, Україна, 44701
Координати сміттєзвалища: 50.870426328021, 24.302093759179
Відповідальний: Волинська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Червня 2019

В РОБОТІ

Вказана земельна ділянка засмічена побутовими будівельними відходами.

13.05.2019, 08:45 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.05.2019, 08:46 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

06.06.2019, 14:37 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.06.2019, 14:40 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Згідно інформації Володимир-Волинської міської ради Ваше звернення розглянуте. КП "Полігон" дано доручення на ліквідацію сміттєзвалища.Ліквідація сміттєзвалища знаходиться на контролі виконавчого комітету міської ради.


Документи:

Статус: Надано відповідь