Звернення № 5655

#5655 створено 8 Липня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Радіо, 15-13, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Координати сміттєзвалища: 46.471694325442, 30.692603856342
Відповідальний: Одеська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 7 Серпня 2019

В РОБОТІ

Повторне звернення. Прикра бездіяльність органів місцевого самоврядування. Порушення прав на звернення громадян. Звернення у передбачений Законом України ”Про звернення громадян” 30-ти денний термін - не розглянуто. Взагалі ніякі дії щодо прибирання сміття не виконані. Ганьба!!! Сміття поросло травою. Залишки будь-чого від будівельного сміття до залишків їжі та наркоманьських шприців. Мое звернення було направлено 08.04.2019 за № 5279 але на теперішній час залишається проігнорованим, припускаю що воно вже у сміттевому відрі місцевого держслужбовця.

08.07.2019, 12:40 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

08.07.2019, 12:40 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця