Звернення № 5650

#5650 створено 11 Травня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Зелений Сад, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.411962, 30.171202
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Червня 2019

В РОБОТІ

Необхідно прибрати сміттєзвалище

11.05.2019, 15:27 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.05.2019, 15:27 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.05.2019, 14:33 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

30.05.2019, 15:30 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 13.05.2019 № Ф 44.1898.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Фоміна Р.А. від 11.05.2019 № 5650-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.411962, 30.171202 та повідомляє.
Листом від 22.05.2019 № 421 виконком Петрушківської сільської ради повідомив, що стихійне сміттєзвалище знаходиться на території приватного сільськогосподарського підприємства «Шевченківське» у зв’язку із цим, сільська рада звернулася до ПСП «Шевченківське», з метою об’єктивного розгляду цього питання та приведення території у належний санітарний стан.

Статус: Надано відповідь