Звернення № 5637

#5637 створено 11 Травня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: с. Требухів (Школа), Требухів, Київська обл., Україна, 07454
Координати сміттєзвалища: 50.484733880477, 30.889133652672
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Червня 2019

НЕ ВИКОНАНО

За адресою:
Україна, Київська обл. Броварський р-н, с.Требухів, вул. Броварська, інд.07454, знаходиться стихійне сміттєзвалище побутових відходів на території місцевого кладовища , що знаходиться безпосередньо в недалекій близькості до жилих будинків мешканців села.
Відповідно до ст.5 ЗУ ”Про звернення громадян”, ст. 23-1 ЗУ ” Про відходи”, підпункту 3 пункту 1 Положення про Мінприроди, затверженого постановою Кабінетом Міністрів України від 21.01.2015 р. номер 32, прошу вжити заходів щодо ліквідації стихійного несакціонованого сміттєзвалища.

11.05.2019, 12:49 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.05.2019, 12:49 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.05.2019, 14:52 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

07.06.2019, 14:45 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 13.05.2019№ Ц 06.1904.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Цахло О.М. від 10.05.2019 № 5637-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.484733880477, 30.889133652672 та повідомляє, що стихійне сміттєзвалище ліквідоване комунальним підприємством Требухіівської сільської ради, фото підтвердження додається.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

08.06.2019, 21:54 Спростування виконання Заявником.

Сміттєзвалище
НЕ ліквідовано.

Статус: Відхилено Заявником