Звернення № 5631

#5631 створено 11 Травня 2019

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.352921317924, 30.063292979539
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Червня 2019

ВИКОНАНО

Я помітила стихійне сміттєзвалище, що порушує ЗУ “Про відходи”. Прошу вжити заходів для надання припису відповідним органам місцевого самоврядування на ліквідацію даного сміттєзвалища, а у випадку його неліквідації у встановлений приписом термін — притягнути винних осіб до адміністративної відповідальності та надати новий припис. У відповіді прошу вказати дату виконання приписи.”

11.05.2019, 12:51 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.05.2019, 12:51 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.05.2019, 14:55 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

22.05.2019, 15:49 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 13.05.20189№ О 44.1896.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Орлової Ю.О. від 09.05.2019 № 5631-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.352921317924, 30.063292979539 та повідомляє.
Листом від 21.05.2019 № 02-33/1352 Макарівська райдержадміністрація повідомила, що роботи із ліквідації вищезазначеного сміттєзвалища будуть проведені Ясногородською сільською радою найближчим часом.

Статус: Надано відповідь

27.05.2019, 09:59 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

27.05.2019, 10:11 Підтвердження виконання Заявником.

Даже дикую за движке виконання!

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником