Звернення № 5630

#5630 створено 11 Травня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Н18, Тернопільська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.330596613166, 25.598072647917
Відповідальний: Тернопільська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Червня 2019

В РОБОТІ

Дане велике незаконне сміттєзвалище біля кам’яного кар’єру села Бернадівка на території Струсівської сільської ради існує декілька років поспіль. ДЕІ видавала приписи, які не виконувались Струсівською сільською радою. У зв’язку з цим ДЕІ звернулась до суду і суд 06 липня 2017 р. зобов’язав ( рішення №819/482/17) сільраду забезпечити його ліквідацію, про що видано виконавчий лист. Станом на 09.05.2019 р. жодних дій з ліквідації цього сміттєзвалища не здійснено, а кількість сміття на ньому лише збільшується. Прошу таки вжити ВСІХ заходів щодо виконання чинного законодавства України у сфері охорони навколишнього природного середовища та ліквідувати це незаконне сміттєзвалище У НАЙКОРОТШИЙ СТРОК та притягнути до відповідальності посадових осіб Струсівської сільської ради.

11.05.2019, 13:44 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.05.2019, 13:45 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Тернопільська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.05.2019, 10:42 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Тернопільська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.06.2019, 12:41 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Тернопільська обласна державна адміністрація

Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області 04.06.2019 було проведено позапланову перевірку Струсівської сільської ради Теребовлянського району. Наявність стихійного сміттєзвалища на території кам’яного кар’єру у с. Бернадівка на території Струсівської сільської ради підтверджено. Голову сільської ради Бойка Р.Б. притягнуто до відповідальності за статтями 82, 188-5 КУпАП. З метою усунення виявлених порушень Струсівській сільській раді видано припис з обов’язковим виконанням у зазначені терміни.
Крім цього, Державною екологічною інспекцією в області готується лист до Теребовлянського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області про хід виконання провадження.


Документи:

Статус: Надано відповідь