Звернення № 5624

#5624 створено 14 Травня 2019

22

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.224114877802, 30.343656365985

НА РОЗГЛЯДІ

Там не звалище, там стихійне лихо. Забруднення грунту та води. Коли це вже закінчиться? Кожного року те саме. В ставках дохне риба. https://youtu.be/_4cfcYj43IY.

14.05.2019, 09:16 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

14.05.2019, 09:16 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця