Звернення № 5588

#5588 створено 5 Травня 2019

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Шевченка, Требухів, Київська обл., Україна, 07454
Координати сміттєзвалища: 50.47731754787, 30.870939642191
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 4 Червня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Комунальне підприємство ”Сервіс” Требухівської сільської ради із силосної ями колишньої ферми, створило незаконне сміттєзвалище в безпосередній близькості від будинків жителів. При цьому складують як побутові відходи, так і сміття із кладовища.

05.05.2019, 12:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

05.05.2019, 12:03 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.05.2019, 10:52 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

22.05.2019, 16:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 06.05.2019№ Т 06.1824.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Тертишник О.І. від 05.05.2019 № 5588-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.47731754787, 30.870939642191 та повідомляє.
Листом від 22.05.2019 № 1248/01-15 Броварська райдержадміністрація повідомила, що стихійне сміттєзвалище ліквідоване Требухівською сільською радою, фото підтвердження додається.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

22.05.2019, 20:52 Спростування виконання Заявником.

Перший заступник голови Броварської районної адміністрації Плакся Ю.С. надає недостовірну (брехливу, не правдиву) інформацію. Насправді кількість сміття ще збільшилася вдвічі.
Такі дії посадової особи мають трактуватися, як карний злочин!
Із фото від 22.05.2019 року можете ознайомитися за посиланням https://www.facebook.com/groups/trebuhiv/permalink/2057121894587858/?comment_id=2067920003508047&reply_comment_id=2067932120173502&comment_tracking=%7B%22tn%22%3A%22R%22%7D

Статус: Відхилено Заявником