Звернення № 5579

#5579 створено 3 Травня 2019

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Вологодська, 30, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Координати сміттєзвалища: 50.016658381391, 36.282387524843
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 2 Червня 2019

В РОБОТІ

Доброго дня. Звалище на місці, де кожний місяць стоїть великий сміттевий бак. Але наразі люди просто зносять туди своє сміття, а служби нічого з того не прибирають. До того ж, деякі місцевs жителі, що влітку проживають на дачах не оплачують вивіз сміття, а просто виносять його сюди.

03.05.2019, 14:52 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

03.05.2019, 14:52 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.05.2019, 15:53 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.05.2019, 13:48 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Харківської міської ради, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

14.05.2019, 20:26 Спростування виконання Заявником.

Все як було, так i залишилось.

Статус: Відхилено Заявником

13.06.2019, 17:13 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Згідно з інформацією Департаменту комунального господарства Харківської міської ради, за вказаними Вами координатами біля будинку 30 по вул.Вологодській виявлено місце накопичення побутових відходів, сухих гілок.
Згідно з п. 5.6.2.4 Правил благоустрою території м. Харкова, встановлених рішенням 11 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 16.11.2011 №504/11, обов’язок з прибирання територій, прилеглих до приватних домоволодінь покладається на власників домоволодінь, а координація та контроль виконання цього обов’язку – на адміністрації районів Харківської міської ради.
Ураховуючи вищевикладене, Департаментом комунального господарства Харківської міської ради адміністрації Київського району Харківської міської ради направлено листа щодо необхідності забезпечення координації та контролю виконання робіт з приведення зазначеної території до належного стану.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника