Звернення № 5563

#5563 створено 3 Травня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: в'їзд Трінклера, 7, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Координати сміттєзвалища: 50.016326284636, 36.241596490145
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 2 Червня 2019

ВИКОНАНО

Рядом с Летопарком (возле Парка Горького) образовалась свалка.
Я обращалась в Летопарк с этим вопросом, но мне ответили, что этот бак не принадлежит Летопарку и что свой мусор они вывозят регулярно. В этом месте выбрасывает мусор киоск, расположеный в паре метров от свалки и также жители близлежащих домов.
Можно ли убрать мусорный бак отсюда и вывезти этот мусор для того, чтобы мусор не скапливался в этом месте?

03.05.2019, 15:27 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

03.05.2019, 15:27 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.05.2019, 12:53 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.05.2019, 12:54 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян» з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом направлено за належністю листи до Державної екологічної інспекції у Харківській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області та до Департаменту комунального господарства Харківської міської ради.
Про подальше Вас буде проінформовано додатково.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

13.05.2019, 13:17 Підтвердження виконання Заявником.

Спасибо большое!

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником