Звернення № 5537

#5537 створено 15 Травня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Гагаріна, Гусачівка, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.055738521126, 30.631639994681
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Червня 2019

В РОБОТІ

Село Григорівка Обухівського району за 80 метрів від людських будинків біля грунтової дороги на несанкціонованому сміттєзвалищі між деревами зберігаються та спалюються побутові відходи, земельна ділянка перебуває в оренді ТОВ «Управляюча компанія «Служба комунального сервісу». Несанкціоноване сміттєзвалище не ліквідовується. Прошу Київську обласну державну адміністрацію вжити дієвих заходів щодо вирішення питання по ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища. Проінформувати органи, до компетенції яких входить розгляд порушеного питання, проінформувати про здійснене ними оперативне реагування спрямоване на ліквідацію несанкціонованого сміттєзвалища.

15.05.2019, 15:56 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.05.2019, 15:57 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.05.2019, 17:09 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

23.05.2019, 12:14 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 15.05.2019 № Б.37.1959.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації було розглянуто звернення гр. Бабака С.В. від 28.04.2019 № 5537-ЗГ/ЕКМ, щодо стихійного сміттєзвалища за координатами 50.055738521126, 30.631639994681 та повідомляє.
Листом від 21.05.2019 № 175 Григорівська сільська рада повідомила, що земельна ділянка на якій розміщене стихійне сміттєзвалище перебуває в оренді ТОВ УП СКС.
Григорівською сільською радою, по мірі можливостей, проводяться заходи по ліквідації несанкціонованих та не контрольованих сміттєзвалищ.
Встановлено попереджувальні таблички із забороною про викид сміття.

Статус: Надано відповідь