Звернення № 5527

#5527 створено 7 Травня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Е95, Криве Озеро, Миколаївська область, Україна, 55100
Координати сміттєзвалища: 47.968852703355, 30.310138145287
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Червня 2019

В РОБОТІ

Азс wog вокруг неё свалки

07.05.2019, 17:16 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.05.2019, 17:17 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.05.2019, 11:41 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

04.06.2019, 15:20 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Миколаївською обласною державною адміністрацією розглянуто та опрацьовано Ваше звернення щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища за координатами 47.968852703355, 30.310138145287 вздовж траси М-05 біля АЗС WOG в смт Криве Озеро Миколаївської області.
За результатами опрацювання, з метою вжиття дієвих заходів щодо ліквідації сміттєзвалища надано відповідні доручення державній екологічній інспекції у Миколаївській області, Кривоозерській райдержадміністрації.
Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області під час розгляду Вашого звернення встановлено, що за вказаними координатами, а саме на відрізку автомобільного шляху міжнародного значення М-05 «Київ-Одеса» зафіксовано звалище відходів (вироби з поліетилену та картону. За результатами перевірки на адресу голови Кривоозерської районної державної адміністрації та голови Кривоозерської селищної ради направлені приписи щодо вжиття відповідних заходів реагування.
За інформацією Кривоозерської селищної ради, сміттєзвалище біля АЗС WOG станом на 12.05.2019 ліквідовано.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

04.06.2019, 16:17 Спростування виконання Заявником.

нет возможности проверить

Статус: Відхилено Заявником

07.06.2019, 09:52 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

За інформацією Кривоозерської селищної ради, сміттєзвалище біля АЗС WOG станом на 12.05.2019 ліквідовано.
Відповіть "неможливість перевірити" не є обгрунтованою підставою для не підтвердження ліквідації сміттєзвалища.
Просимо в найкоротші терміни підтвердити ліквідацію несанкціонованого сміттєзвалища.
З повагою,
відповідальний за роботу з сервісом!

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника