Звернення № 5522

#5522 створено 27 Квітня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вул. Старошишківська, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Координати сміттєзвалища: 50.038435302325, 36.290089488029
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Травня 2019

ВИКОНАНО

Сміття: побутове, ремонтних робіт, харчові відходи. З приходом весни і високої температури, дуже неприємний запах, безпритульні розтягують сміття і цим збільшують зону сміттєзвалища, сміття мігрує по всьому району проживання.

27.04.2019, 08:55 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

27.04.2019, 08:55 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.05.2019, 15:31 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

08.05.2019, 15:32 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації» та «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Харківської міської ради, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

08.05.2019, 15:34 Підтвердження виконання Заявником.

Виконано в повній мірі, дякую

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником