Звернення № 5519

#5519 створено 27 Квітня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Кременище, Київська обл., Україна, 08162
Координати сміттєзвалища: 50.28833, 30.47925
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Травня 2019

ВИКОНАНО

Прошу помочь с вывозом стихийной свалки в поле. Мешки с пластиковыми бутылками. Спасибо.

27.04.2019, 09:00 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

27.04.2019, 09:00 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.05.2019, 15:02 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

16.05.2019, 12:38 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 02.05.2019№ К 13.1783.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Креминської Т.В. від 26.04.2019 № 5519-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.28833, 30.47925 та повідомляє.
Листом від 15.05.2019 № 07-17/1553 Києво-Святошинська райдержадміністрація повідомила, що стихійне сміттєзвалище на території Ходосівської сільської ради ліквідоване, фото підтвердження додається.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

16.05.2019, 20:47 Підтвердження виконання Заявником.

Спасибо большое!!!

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником