Звернення № 5518

#5518 створено 26 Квітня 2019

2

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Деміївська, 32А, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.403202887967, 30.509420111775
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 26 Травня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Повідомляю про розташування стихійного світтєзвалища, яке знаходиться на території розташованій між житловим комплексом Деміївка і гаражним кооперативом.
Дане сміттєзвалище активно використовується для зкидування відходів і сміття, завдаючи шкоди навколишньому середовищу ,порушуючи санітарно-гігієнічні норми і благоустрій. Поряд розташований дитячий майданчик та житлові будинки, жителі яких неодноразово зверталися до власників розташованого поряд гаражного кооперативу а також притулку для тварин з вимогою припинити скидання сміття і відходів.
Від імені жителів житлового комплексу Деміїївка, а також інших небайдужих жителів нашого району прошу вжити заходів щодо ліквідації даного стихійного сміттєзвалища, а також недопустити його появи у майбутньому, зобовязавши власників гаражів та притулку тварин дотримуватися норм благоустрою.
Фото сміттєзвалища додаю нижче

26.04.2019, 09:38 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.04.2019, 09:38 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

27.05.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено