Звернення № 5509

#5509 створено 25 Квітня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.383898, 30.312847
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Травня 2019

ВИКОНАНО

В садку суцільні сміттєзвалища

25.04.2019, 15:15 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

25.04.2019, 15:16 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

25.04.2019, 16:06 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

16.05.2019, 12:30 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 25.04.20189№ І 13.1768.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Іванчука О.Ю. від 25.04.2019 № 5509-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.383898, 30.312847 та повідомляє.
Листом від 15.05.2019 № 07-17/1549 Києво-Святошинська райдержадміністрація повідомила, що стихійне сміттєзвалище на території Святопетрівської сільської ради ліквідоване, фото підтвердження додається.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

16.05.2019, 13:38 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником