Звернення № 5492

#5492 створено 24 Квітня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Харків, Харківська область, Україна, 61000
Координати сміттєзвалища: 49.974374242091, 36.373016014695
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 24 Травня 2019

ВИКОНАНО

В продовженні Велозаводського проїзду після його рози з вул. Єнакієвською утворюється звалище будівельних та побутових відходів.

24.04.2019, 00:21 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

24.04.2019, 00:21 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.05.2019, 11:20 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

08.05.2019, 11:21 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян» з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом направлено за належністю листи до Державної екологічної інспекції у Харківській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області та до Департаменту комунального господарства Харківської міської ради.
Про подальше Вас буде проінформовано додатково.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

29.05.2019, 10:22 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

За повідомленням Департаменту комунального господарства Харківської міської ради (лист від 15.05.2019 №2086/0/16-19), в ході проведення перевірки Департаментом комунального господарства Харківської міської ради тверджень, викладених у зверненні, встановлено, що за вказаними координатами по вул. Єнакіївській знаходиться земельна ділянка, на якій відбувається складування будівельних відходів та ґрунту. На момент перевірки встановити власника земельної ділянки не надалось можливим. Для вжиття відповідних заходів реагування, до Департаменту земельних відносин Харківської міської ради направлено листа щодо надання інформації стосовно встановлення власника земельної ділянки за вказаними заявником координатами.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

02.07.2019, 14:47 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

За повідомленням Департаменту комунального господарства Харківської міської ради, за вказаними у зверненні координатами, на безхазяйній території по вул. Єнакіївській виявлено накопичення будівельних відходів, ґрунту та дрібного сміття.
Згідно з п.5.6.2.17 Правил благоустрою території м. Харкова, встановлених рішенням 11 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 16.11.2011 №504/11 (далі – Правила), організацію робіт з утримання територій, що не передані у користування згідно договорів оренди, забезпечує адміністрація відповідного району Харківської міської ради.
Виходячи з викладеного, до адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради направлено листа щодо організації робіт з приведення зазначеної у зверненні території до належного стану.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

23.07.2019, 13:27 Підтвердження виконання Заявником.

Не виконано. Звалище не прибране.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником