Звернення № 5448

#5448 створено 25 Квітня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: ж/м Виноградар, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.59207, 30.45134
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Травня 2019

ВИКОНАНО

Уже нет сил!!! Постоянно сносят весь мусор на остановку

25.04.2019, 15:32 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

25.04.2019, 15:32 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

25.04.2019, 16:05 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

14.05.2019, 16:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

16.05.2019, 15:33 Підтвердження виконання Заявником.

Прибрали. Дякую

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником