Звернення № 5435

#5435 створено 19 Квітня 2019

3

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.597708154115, 30.562348879857
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 19 Травня 2019

ВИКОНАНО

Доброго дня. Недалеко від зупинки громадського транспорту Хотянівка-1 під лініями електропередач утворилося стихійне звалище сміття. Прошу надати техніку для вивезення. Ініціативна група готова допомогти зі збором.
Катерина
0631167731

19.04.2019, 09:32 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.04.2019, 09:32 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.04.2019, 09:39 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

16.05.2019, 13:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихыйне смыттэзвалище лыквыдоване

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

16.05.2019, 15:35 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником