Звернення № 5434

#5434 створено 19 Квітня 2019

3

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.601758632137, 30.552801757985
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 19 Травня 2019

ВИКОНАНО

Доброго дня. У вказаному місці утворилося стихійне звалище сміття, зокрема будівельного та побутового, яке щодня розростається. Ситуація критична. Якщо вжити заходів зараз, ще можна уникнути катастрофи до настання дачного сезону. Будь ласка, прошу надати техніку для вивезення. Готові зібрати ініціативну группу для допомоги по збору.
Катерина
0631167731

19.04.2019, 09:33 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.04.2019, 09:33 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.04.2019, 09:37 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

16.05.2019, 13:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

16.05.2019, 15:36 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником