Звернення № 5417

#5417 створено 18 Квітня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: проспект Миру, 2, Краматорськ, Донецька область, Україна, 84300
Координати сміттєзвалища: 48.740373248654, 37.578049376607
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Травня 2019

В РОБОТІ

На території лісосмуги, поруч з пішохідною алеєю існує сконцентроване стихійне сміттєзвалище після діяльності нарко/алкозалежних людей. Скупчення сміття (залишки використаних шприців, медичних ампул, ПЕТ-пляшки, скляні плашки, мотлох тощо) викидаються просто до ями.

18.04.2019, 09:38 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.04.2019, 09:39 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

26.04.2019, 16:58 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

26.04.2019, 16:59 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Відповідальним виконавцем з перевірки зазначених у зверненні фактів та вжиття відповідних заходів реагування за належністю було визначено виконавчий орган Краматорської міської ради.
За інформацією відповідального виконавця (додається), роботи з ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища будуть виконані у травні поточного року.
Дане питання департамент тримає на контролі. Про результати проведеної роботи Вас буде додатково поінформовано.


Документи:

Статус: Надано відповідь

24.05.2019, 16:19 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

За інформацією Краматорської міської ради (додається), несанкціоноване сміттєзвалище ліквідовано. Фото додаються.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника