Звернення № 5385

#5385 створено 16 Квітня 2019

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Меліоративна, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.515413098152, 30.62972959131
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 16 Травня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Сміттєзвалище!, будівельних та небезпечних відходів!!

16.04.2019, 20:25 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.04.2019, 20:25 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.05.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено