Звернення № 5349

#5349 створено 16 Квітня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: провулок Перемоги, Травневе, Житомирська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.44008093025, 29.082720279694
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Травня 2019

В РОБОТІ

Стихійна гребля з гранітних відходів на річці Мика

16.04.2019, 21:21 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.04.2019, 21:21 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.04.2019, 12:18 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

19.04.2019, 12:44 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 16.04.2019 за №5349 про стихійне сміттєзвалище, яке складається із гранітних відходів та забруднює річку Мика, що знаходиться за наступними координатами: 50.44008093025, 29.082720279694 біля с.Травневе, провулок Перемоги, Коростишівського району Житомирської області та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлено для розгляду в установленому поряд-ку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства до Коростишівської районної державної адміністрації, Садівської сільської ради Коростишівського району, Житомирської області та Державної екологічної інспекції Поліського округу.


Документи:

Статус: Надано відповідь

22.05.2019, 09:20 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, яке було отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за № 5349 від 16.04.2019 стосовно стихійного сміттєзвалища, яке складається із гранітних відходів та забруднює річку Мика, що знаходиться за наступними координатами: 50.44008093025, 29.082720279694 біля с. Травневе, провулок Перемоги, Коростишівського району Житомирської області та повідомляє.
Відповідно до листа Садівської сільської ради від 06.05.2019 за № 99 дане нагромадження гранітних відходів не являється стихійним сміттєзвалищем, так як ФОП «Меморіал Ващук», який працює в с. Травневе, допомагає громаді села збудувати місток через річку Мика, для зручності жителям села переходити через річку.
Враховуючи вищезазначене просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінприроди України.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника