Звернення № 5343

#5343 створено 16 Квітня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Азовське, Запорізька область, Україна, 71154
Координати сміттєзвалища: 46.80749, 36.66602
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Травня 2019

В РОБОТІ

Сміттєзвалище

16.04.2019, 21:34 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.04.2019, 21:36 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.04.2019, 13:45 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.05.2019, 14:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області

Статус: Надано відповідь

02.07.2019, 11:28 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Виконавчим комітетом Бердянської міської ради Запорізької області

Статус: Надано відповідь