Звернення № 5339

#5339 створено 16 Квітня 2019

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Росиста, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Координати сміттєзвалища: 49.802866161358, 24.057336486876
Відповідальний: Львівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Травня 2019

В РОБОТІ

В зоні озер, які експлуатувались як відстійники технічних вод підприємства ДБК утворено як мінімум 2 стихійних сміттєзвалища.
Засмічено також береги та самі водойми.
Ця територія має бути підзвітна комунальній службі міста, але прибирається незадовільно.

16.04.2019, 21:45 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.04.2019, 21:46 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.05.2019, 11:39 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

07.05.2019, 11:44 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації надає лист від 02.05.2019 №34-2792 щодо розгляду звернення стосовно ліквідації стихійного сміттєзвалища.


Документи:

Статус: Надано відповідь