Звернення № 5334

#5334 створено 16 Квітня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Святогірська, Слов'янськ, Донецька область, Україна, 84100
Координати сміттєзвалища: 48.834597391272, 37.55007362357
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Травня 2019

В РОБОТІ

Починаючи від так званого Червоного мосту (нагромадження деревини, яке лежить вже давно, 1 фото після мапи) і на всьому спуску до вулиці Кривоноса (4 фото після мапи) можна помітити декілька стихійних сміттєзвалищ, які закінчуються зруйнованими будинками поряд з іще одним звалищем. Додаю більш точну мапу з вказанням найбільших нагромаджень сміття і декілька фото самих звалищ з поясненнями. Адресою сміттєзвалища у зверненні я вказав середину цього спуску. Дякую заздалегідь за реагування.

16.04.2019, 22:12 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.04.2019, 22:13 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.04.2019, 15:43 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

26.04.2019, 17:02 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Відповідальним виконавцем з перевірки зазначених у зверненні фактів та вжиття відповідних заходів реагування за належністю було визначено виконавчий орган Слов’янської міської ради.
За інформацією відповідального виконавця (додається), 24.04.2019 виконано роботи з ліквідації скупчення побутового сміття біля опори на повороті до вул. Кривоноса. Можливість прибрати звалища, виявлені на території приватних домогосподарств, відсутня, оскільки земельні ділянки, на яких розташовані звалища не є комунальною власністю територіальної громади міста.
В рамках проведення двомісячника з благоустрою, який триває у місті з 20.03.2019 передбачено проведення заходів з ліквідації стихійних звалищ у зонах озеленення та місцях, вільних від забудови, Слов’янська міська рада надасть мешканцям приватного сектору допомогу у вивезенні зібраного сміття на санкціоноване місце розміщення відходів, тобто на полігон твердих побутових відходів.


Документи:

Статус: Надано відповідь