Звернення № 5327

#5327 створено 25 Квітня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Європейська, 10, Бердичів, Житомирська область, Україна, 13300
Координати сміттєзвалища: 49.893367, 28.583976
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Травня 2019

В РОБОТІ

П'ятий день сміття не вивозять

25.04.2019, 22:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

25.04.2019, 22:06 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

26.04.2019, 08:57 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

26.04.2019, 12:24 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало Ваше звернення на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» від 25.04.2019 за № 5327, яке знаходиться м. Бердичів, по вулиці Європейська, 10, координати сміттєзвалища: 49.893367, 28.583976, та повідомляє.
Відповідно до п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи» місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Враховуючи зазначене, Ваше звернення направлено до Бердичівської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

20.05.2019, 16:54 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваші звернення, які були отримані через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за № 5327 від 25.04.2019 та № 5340 від 16.04.2019 стосовно сміттєзвалища, яке знаходиться в м. Бердичів, по вулиці Європейська, 10, координати сміттєзвалища: 49.893367, 28.583976 та повідомляє.
Відповідно до листа виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 08.05.2019 за № С-1314, С-1361 даний майданчик систематично прибирається від великогабаритних та побутових відходів, станом на 14.05.2019 майданчик знаходиться у відповідному санітарному стані, сміттєзвалище ліквідовано.
Враховуючи вищезазначене просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінприроди України.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

20.06.2019, 16:25 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваші звернення, які були отримані через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за №5308 від 10.04.2019, №5327 від 25.04.2019 та № 5340 від 16.04.2019 стосовно сміттєзвалища, яке знаходиться в м. Бердичів, по вулиці Європейська, 10, координати сміттєзвалища: 49.893367, 28.583976 та повідомляє.
Відповідно до листа виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 08.05.2019 за № С-1314, С-1361 даний майданчик систематично прибирається від великогабаритних та побутових відходів, станом на 14.05.2019 майданчик знаходиться у відповідному санітарному стані, сміттєзвалище ліквідовано.
Враховуючи вищезазначене, вдруге просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінприроди України.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника