Звернення № 5292

#5292 створено 10 Квітня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Р19, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.085328650138, 30.879522711039
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Травня 2019

В РОБОТІ

Доброго дня! Хочу повідомити про несанкціоноване сміттєзвалище на вїзді в село Стайки, Кагарлицького району Київської області. Вже енну кількість років, люди вивозять все сміття під ліс, забруднюючи довкілля. Дуже прошу якнайшвидше ліквідувати дану проблему. Фото додаю. Дякую!

10.04.2019, 21:19 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.04.2019, 21:20 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.04.2019, 17:25 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

08.05.2019, 14:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 11.04.2019 № Ч 44.1563.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Чернець К.О. від 09.04.2019 № 5292-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.085328650138, 30.879522711039 та повідомляє.
Листом від 08.05.2019 № 246 Стайківська сільська Кагарлицького району повідомила, що земельна ділянка на якій утворилось стихійне сміттєзвалище належить фермерському господарству Януль В.П. і на даний час здана в оренду фермерському господарству Герасименку Т.О., яка не використовується за цільовим призначенням – не обробляється.
Сільська рада періодично проводить упорядкування даної території від сміття.
На даний час в сільській раді відсутня техніка та кошти на проведення відповідних робіт. При наявності коштів в місячний термін сільська рада проведе упорядкування даної земельної ділянки.

Статус: Надано відповідь

16.05.2019, 12:49 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника