Звернення № 5288

#5288 створено 10 Квітня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Під Голоском, 23, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Координати сміттєзвалища: 49.870846182912, 24.000341892242
Відповідальний: Львівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Травня 2019

В РОБОТІ

Стихійне звалище побутових і будівельних відходів уздовж лісової дороги

10.04.2019, 21:21 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.04.2019, 21:21 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.05.2019, 10:49 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

07.05.2019, 10:51 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації надає лист від 25.04.2019 №36-1693 Шевченківської РА ЛМР щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища.


Документи:

Статус: Надано відповідь