Звернення № 5287

#5287 створено 10 Квітня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Жадьківська, Ічня, Чернігівська область, Україна, 16700
Координати сміттєзвалища: 50.833609836382, 32.357112362997
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Травня 2019

В РОБОТІ

Підпалили сміттєзвалище та присипали землею, весь недопалений непотріб та покидьки залишилися під землею. Весь непотріб потряпляє в поверхневі води, про що свідчить значне погіршення якості питної води в криницях. Прошу надати пояснення щодо проведених робіт, та санітарно-епідемічного стану навколо сміттєзвалища, та ступеню забруднення поверхневих вод.

10.04.2019, 21:21 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.04.2019, 21:21 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.05.2019, 11:41 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

07.05.2019, 11:41 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваше звернення щодо виявлення стихійного сміттєзвалища, зареєстроване 09.04.2019 за №5287 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа», та повідомляє наступне.
Відповідно до інформації Ічнянської міської ради, стихійне сміттєзвалище, координати якого зазначені у Вашому зверненні, було ліквідовано.

Відповідь на звернення (лист Департаменту від 07.05.2019р. №03-10/30-Я) направлена на зазначену Вами електронну адресу.


Документи:

Статус: Надано відповідь