Звернення № 5286

#5286 створено 10 Квітня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: проспект Будівельників, 37, Каховка, Херсонська область, Україна, 74800
Координати сміттєзвалища: 46.799512057767, 33.461166657507
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Травня 2019

ВИКОНАНО

Зазначене мною місце на мапі, то паркова зона між жм Свєтлово та пос. Сосновка. Тим ”парком” люди йдуть додому в пос. Сосновка. Сміття туди зносили люди ”безпритульні” для свого облаштунку ”житла. Раніше влада міста займалась прибиранням тої зони, але за останні 3 роки там нічого не прибирають - і як результат там з’явилось сміттезвалище.

10.04.2019, 21:23 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.04.2019, 21:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.04.2019, 13:08 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

26.04.2019, 14:19 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня!

Шановний Максиме Павловичу,

У додатку відповідь на Ваше звернення № 5286.

З Повагою,

Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації.


Документи:

Статус: Надано відповідь

16.05.2019, 10:55 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня!

Шановний Максиме Павловичу,

У додатку остаточна відповідь на Ваше звернення № 5286.

З Повагою,

Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

23.05.2019, 13:15 Підтвердження виконання Заявником.

Спасибо. Основное убрали. Мелочь скрыла трава.
Спасибо!!!

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником