Звернення № 5284

#5284 створено 10 Квітня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Піски, Житомирська область, Україна, 12431
Координати сміттєзвалища: 50.194841450961, 28.759835932287
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Травня 2019

В РОБОТІ

Прошу посприяти очищенню стихійного сміттєзвалища. Сміття скидають мешканці села, на зауваження не реагують. Також потрібно встановити попереджувальні знаки, що викидання сміття заборонено і караєтся штрафом. Дякую.

10.04.2019, 21:26 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.04.2019, 21:27 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.04.2019, 12:11 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

12.04.2019, 12:28 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення за №5284 від 10.04.2019 стосовно розташування стихійного сміттєзвалища, яке знаходиться в cелі Піски, Житомирського району, Житомирської області за наступними координатами: 50.194841450961, 28.759835932287 та інформує.
Відповідно «з» та п. «ї» частини першої ст. 17 Закону України «Про відходи» суб’єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами зобов’язані не допускати зберігання та видалення відходів у несанкціонованих місцях, надавати місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування інформацію про випадки несанкціонованого попадання відходів у навколишнє природне середовище і вжиті щодо цього заходи.
Разом з тим з положеннями Закону України «Про місцеві державні адміністрації» до компетенції управління, яке є структурним підрозділом облдержадміністрації не належать повноваження щодо здійснення перевірок дотримання вимог чинного природоохоронного законодавства.
Також, відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів
Також, згідно п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Таким чином Ваше звернення направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства до Житомирської районної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції Поліського округу та Станишівської ОТГ Житомирського району Житомирської області.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

22.05.2019, 13:58 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, яке було отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за № 5284 від 10.04.2019 стосовно стихійного сміттєзвалища, яке знаходиться в cелі Піски, Житомирського району, Житомирської області за наступними координатами: 50.194841450961, 28.759835932287 та повідомляє.
Відповідно до листа Станишівської сільської ради від 10.05.2019 за № 12-02/1229 дане сміттєзвалище ліквідоване.
Враховуючи вищезазначене просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінприроди України.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

21.06.2019, 12:39 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, яке було отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за № 5284 від 10.04.2019 стосовно стихійного сміттєзвалища, яке знаходиться в cелі Піски, Житомирського району, Житомирської області за наступними координатами: 50.194841450961, 28.759835932287 та повідомляє.
Відповідно до листа Станишівської сільської ради від 10.05.2019 за № 12-02/1229 дане сміттєзвалище ліквідоване.
Враховуючи вищезазначене, вдруге просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінприроди України.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника