Звернення № 5283

#5283 створено 10 Квітня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Чернігівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 51.002667297665, 31.53178229928
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Травня 2019

В РОБОТІ

В ході відпочинку на лоні природи 07.04.2019 року, було виявлено стихійне сміттєзвалише.
Заява до правоохоронного відомства не подана.
Система не пропускає більше одного фото доказу.
В наявності - 7 фото доказів, лише з однієї геолокації, приблизними розмірами 50х10 м.

10.04.2019, 21:28 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.04.2019, 21:28 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.05.2019, 08:23 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

07.05.2019, 08:23 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваше звернення щодо виявлення стихійного сміттєзвалища, зареєстроване 09.04.2019 за №5283 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа», та повідомляє наступне.
Відповідно до інформації Носівської районної державної адміністрації, стихійне сміттєзвалище, координати якого зазначені у Вашому зверненні, було ліквідовано працівниками КП «Носівка-Комунальник».

Відповідь на звернення (лист Департаменту від 06.05.2019р. №03-10/9-Ш) направлена на зазначену Вами електронну та поштову адреси.


Документи:

Статус: Надано відповідь