Звернення № 5282

#5282 створено 10 Квітня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: провулок Громадянський, Мішково-Погорілове, Миколаївська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.999973848695, 32.10802808404
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Травня 2019

В РОБОТІ

На березі річки Інгул біля двох альтанок влаштували місце постійного зберігання відходів

10.04.2019, 21:28 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.04.2019, 21:28 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.04.2019, 08:37 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.05.2019, 08:15 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Миколаївською обласною державною адміністрацією розглянуто та опрацьовано Ваше звернення щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища за координатами 46.999973848695, 32.10802808404.
За результатами опрацювання, з метою вжиття дієвих заходів щодо ліквідації сміттєзвалища надано відповідні доручення державній екологічній інспекції у Миколаївській області та Вітовській райдержадміністрації.
Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області під час розгляду Вашого звернення встановлено, що за фотоматеріалами та вказаними координатами за територією Мішково-Погорілівської загальноосвітньої санаторної школи інтернату на березі р. Інгул зафіксовано звалище безхазяйних відходів різного морфологічного складу (побутове сміття, скло, поліетилен, пластикові вироби). В ході розгляду звернення зафіксовано, що будь-які попереджувальні аншлаги щодо заборони розміщення відходів чи контейнери для організованого збору сміття на вищезазначеній ділянці відсутні. За результатами перевірки на адресу першого заступника голови Вітовської райдержадміністрації направлено припис щодо вжиття заходів реагування.
Вітовською райдержадміністрацією голові Мішково-Погорілівської сільської ради був надісланий лист щодо можливості вирішення питання, порушеного в зверненні. За інформацією Мішково-Погорілівської сільської ради на березі р.Інгул знаходиться дві альтанки для громадського відпочинку. Прибирання сміттєзвалищ, які стихійно виникають у місцях громадського відпочинку, здійснюється за необхідністю, але не рідше одного разу на місяць.
Ліквідація сміттєзвалища та санітарний стан території знаходиться на контролі Вітовської районної державної адміністрації.
З повагою, відповідальний з сервісом

Статус: Надано відповідь