Звернення № 5263

#5263 створено 10 Квітня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.458004, 30.310974
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 10 Травня 2019

В РОБОТІ

Повторно. Територія не прибрана. Звалище не ліквідоване, а замасковане (присипане шаром грунту)

10.04.2019, 21:36 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.04.2019, 21:37 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця