Звернення № 5228

#5228 створено 5 Квітня 2019

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Олександра Кушнірука, БОС26, Ізяслав, Хмельницька область, Україна, 30301
Координати сміттєзвалища: 50.108826698782, 26.824212614447
Відповідальний: Хмельницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 5 Травня 2019

В РОБОТІ

Кругом облаштованого місця для збору сміття, поряд із житловими будинками, сміття комунальні служби не прибирають. Із самих контейнерів сміття періодично вивозиться, але так часто, як необхідно (контейнери тривалий час стоять переповнені). Сміття із переповнених контейнерів висипається на прилеглу територію, де його ніхто не прибирає.
Це місце знаходиться поруч із житловими будинками (БОС) № 23, 24, 25, 26 по вул.О Кушнірука м.Ізяслав Хмельницької обл.
Зона відповідальності Ізяславської міської ради.

05.04.2019, 19:20 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

05.04.2019, 19:21 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.04.2019, 09:02 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні