Звернення № 5190

#5190 створено 5 Квітня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Мотижин, Київська обл., Україна, 08060
Координати сміттєзвалища: 50.38502, 29.94318
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 5 Травня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Знову вивозять сміття на околиці села Мотижин!

05.04.2019, 20:25 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

05.04.2019, 20:25 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

06.05.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено