Звернення № 5166

#5166 створено 2 Квітня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: смт, Броварський, Велика Димерка, Київська обл., Україна, 07442
Координати сміттєзвалища: 50.606495392506, 30.932607464783
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 2 Травня 2019

В РОБОТІ

Звалище по вулиці Садовій за заводом Мономах. Відразу якщо повернути з вулиці Григорія Сковороди.

02.04.2019, 22:33 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.04.2019, 22:34 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.04.2019, 09:41 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

03.05.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

03.05.2019, 12:40 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 03.04.2019 № Ч.06.1408.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації було розглянуто звернення гр. Чепур Т.О. від 02.04.2019 № 5166-ЗГ/ЕКМ, щодо стихійного сміттєзвалища за координатами 50.606495392506, 30.932607464783 та повідомляє.
Листом від 23.04.2019 № 1029 виконавчий комітет Великодимерської селищної ради повідомив, що стихійне сміттєзвалище буде ліквідоване найближчим часом.

Статус: Надано відповідь