Звернення № 5165

#5165 створено 2 Квітня 2019

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: 7, Куп'янськ, Харківська область, Україна, 63700
Координати сміттєзвалища: 49.700592, 37.598469
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 2 Травня 2019

В РОБОТІ

Грубые нарушения санитарных норм и правил в городе Купянске рядом с домом 1 по улице Толбухина

02.04.2019, 22:34 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.04.2019, 22:35 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.04.2019, 17:38 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

18.04.2019, 17:38 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян» з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом направлено за належністю листи до Державної екологічної інспекції у Харківській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області та Куп’янської міської ради Харківської області.
Про подальше Вас буде проінформовано додатково.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника