Звернення № 5159

#5159 створено 2 Квітня 2019

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Харківська вулиця, 111, Куп'янськ, Харківська область, Україна, 63700
Координати сміттєзвалища: 49.697254, 37.592664
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 2 Травня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Нарушения требований Государственных санитарных норм и правил в г. Купянске рядом с домом 7 по улице Цветочной

02.04.2019, 22:49 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.04.2019, 22:49 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.04.2019, 10:32 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

18.04.2019, 10:33 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян» з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом направлено за належністю листи до Державної екологічної інспекції у Харківській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області та Куп’янської міської ради Харківської області.
Про подальше Вас буде проінформовано додатково.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

16.05.2019, 11:32 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

За повідомленням Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради Харківської області (лист від 24.04.2019 №1163-06), Комунальним підприємством «Еко-Сервіс» та господарською групою Комунального підприємства «Комунальник» було проведено заходи з санітарної очистки території, вказаної у зверненні. Несанкціоноване сміттєзвалище, зазначене у зверненні, ліквідовано. Комунальне підприємство «Еко-Сервіс» попереджено про необхідність проведення обробки контейнерів у визначений законодавством термін.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

20.05.2019, 05:40 Спростування виконання Заявником.

Відповідь не є об’єктивною, обгрунтованою та всебічно розглянутою. Порушення вимог ”Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць”, затверджених наказом МОЗ 17.03.2011 N 145 - ТРИВАЮТЬ.
Винних у порушеннях вказаних норм і правил - НЕ ВСТАНОВЛЕНО, до відповідальності - НЕ ПРИТЯГНУТО.
Відповідь надана на підставі інформації від суб’єкта, що має бути притягнутим до відповідальності за недотримання вимог законодавчих актів, що діють у сфері поводження з відходами.

Статус: Відхилено Заявником