Звернення № 5134

#5134 створено 1 Квітня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Леваневського, 23, Новоград-Волинський, Житомирська область, Україна, 11702
Координати сміттєзвалища: 50.595055188541, 27.639614380896
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Травня 2019

В РОБОТІ

Надсилаю фото стихійного сміттєзвалища
https://photos.app.goo.gl/pZVqa49NAHKdCc6y5

01.04.2019, 21:19 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

01.04.2019, 21:19 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.04.2019, 14:20 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

05.04.2019, 09:19 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 01.04.2019 за № 5134 стосовно сміттєзвалища, яке знаходиться по вул. Леваневського, м. Новоград-Волинський, за наступними координатами: 50.595055188541, 27.639614380896 та повідомляє наступне.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Враховуючи вищезазначене, Ваше звернення направлено до Новоград-Волинської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді, Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

24.05.2019, 10:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 01.04.2019 за № 5134 стосовно сміттєзвалища, яке знаходиться по вул. Леваневського, м. Новоград-Волинський, за наступними координатами: 50.595055188541, 27.639614380896 та повідомляє наступне.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення вдруге направлено до Новоград-Волинської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді, Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь