Звернення № 5117

#5117 створено 31 Березня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Хомівка, Житомирська область, Україна, 12200
Координати сміттєзвалища: 50.548589383515, 29.456660784781
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Квітня 2019

В РОБОТІ

Звалище складається (зі скляних і пластикових пляшок, пластикової одноразової упаковки, ламп денного світла, тощо ).
Місце несанкціонованого звалища за координатами - 50.548481, 29.456068
Фото звалища додається.

На основі ст.18 та ст.21 Закону України «Про звернення громадян» та пункту «и» ст.21 Закону України «Про відходи» ПРОШУ:
забезпечити ліквідацію цього несанкціонованого звалища побутових відходів;

Відповідь на це звернення прошу надати відповідно до вимог ст. 19 та ст.20 Закону України «Про звернення громадян».

31.03.2019, 07:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

31.03.2019, 07:06 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

01.04.2019, 09:59 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

02.04.2019, 15:32 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 30.03.2019 за №5117 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться в Радомишльському районі Житомирської області за наступними координатами: 50.548589383515, 29.456660784781 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Враховуючи зазначене, Ваше звернення направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства до Радомишльської районної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції Поліського округу та Ставецької сільської ради Радомишльського району, Житомирської області.
Після отримання відповіді, Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

25.04.2019, 10:16 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 30.03.2019 за №5117 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться в Радомишльському районі Житомирської області за наступними координатами: 50.548589383515, 29.456660784781 та інформує.
Відповідно до листа Ставецького старостинського округу Радомишльської міської ради Житомирської області від 15.04.2019 р. за № 20/04-09/15 повідомляємо про те, що село Хомівка, в якому розміщене стихійне сміттезвалище, не входить до складу Ставецького старостинського округу.
Враховуючи вищезазначене, Ваше звернення направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства до Радомишльської міської об’єднаної територіальної громади та Кримоцької сільської ради.
Після отримання відповіді, Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

20.05.2019, 17:12 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, яке було отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за № 5117 від 31.03.2019 стосовно стихійного сміттєзвалища, яке знаходиться в Радомишльському районі Житомирської області за наступними координатами: 50.548589383515, 29.456660784781 та повідомляє.
Відповідно до листа Радомишльської міської ради від 13.05.2019 за № 01-25/1289 дане сміттєзвалище ліквідовано.
Враховуючи вищезазначене просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінприроди України.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

20.06.2019, 16:27 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, яке було отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України за № 5117 від 31.03.2019 стосовно стихійного сміттєзвалища, яке знаходиться в Радомишльському районі Житомирської області за наступними координатами: 50.548589383515, 29.456660784781 та повідомляє.
Відповідно до листа Радомишльської міської ради від 13.05.2019 за № 01-25/1289 дане сміттєзвалище ліквідовано.
Враховуючи вищезазначене, вдруге просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінприроди України.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника